Inovatorių slėnis

Mokykimės kartu

Dirbant su skirtingais neformalaus ugdymo projektais subūrėme platų ir įvairiaspalvį socialinį kapitalą. Kolaboruojame su patyrusiais pranešėjais, įvairių sričių specialistais, menininkais bei įkvepėjais, kurie gali padėti įgyvendinant jūsų asmeninius ir visuomeninius projektus žmogaus teisių, ekologijos, gamtos pažinimo, sąmoningumo temomis. Esame atviri inovatyvioms renginių idėjoms ir galime palydėti jus į profesionalų tokių renginių įgyvendinimą.

Patyriminė stovykla jaunimui „Gamtos mokykla“

Savaitės trukmės stovykla jaunimui Antalieptėje, Sartų ir Gražutės regioninių parkų sankirtyje, kurios metu mokysimės gamtos pažinimo subtilybių. Mokysimės kaip atpažinti augalus ir gyvūnus, gaminsimės įvairius įrankius, įgausim pagrindinių ir svarbiausių įgūdžių, norint išgyventi gamtoje. Taip leisimės į patyriminius žygius su patyrusiu žygių vadovu, kurių metu turėsim progą pažinti ne tik gražius Lietuvos miškus ir laukus, bet taip pat ir vienas kitą.

Edukacinė stovykla merginoms „Real Girl Power“

Savaitgalio trukmės stovykla 12 – 15 metų merginoms, kurios metu nagrinėsime: Kaip iš tikro pamilti savo kūną? Kaip netapti peršamų stereotipų auka? Kaip pajusti balansą ir valdyti stresą? Stovyklos metu mokysimės atsipalaiduoti, nekreipti dėmesio į egzistuojančius stereotipus apie moteris. Stovykloje bus gausu tiek profesionalių žinių, tiek praktinių užsiėmimų. Visos stovyklos metu vyks: jogos, kalanetikos, psichodramos užsiėmimai, neformalūs mokymai.  Kartu ugdysim sąmoningumą ir laimės pojūtį.

Socialinio verslo stovykla „BizZz“

Savaitgalio trukmės stovykla/suvažiavimas visai šeimai, kurios tikslas – išsklaidyti visus egzistuojančius mitus apie socialinį verslą ir supažindinti su tokio verslo pavyzdžiais. Stovyklos metu dalyviai turės galimybę pasiklausyti įvairių paskaitų, dalyvauti seminaruose ir patys prisidėti prie socialinio verslo klausimų sprendimo. Ši stovyklą – tai puiki proga neformalioje aplinkoje padiskutuoti socialinio verslo (ir ne tik!) klausimais su žmonėmis, kurie šiuo keliu eina jau ilgą laiką.

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

Į. k. 304130193

Mokyklos g. 10, Antalieptė

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

.

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

tel/ph: +37060483856

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“