Inovatorių slėnis

Vieta, kur susitinka istorija ir inovacijos

Laboratorija Medus - co-living ir co-working kūrybos erdvė

Co-living ir co-working – sąvokos vis dažniau girdima užsienyje, tačiau dar neišvystyta Lietuvoje, reiškianti naujovišką, modernų gyvenimo būdą, kuomet gyvenimo ir darbo vietą dalinasi įvairūs kūrėjai, verslininkai, inovatoriai, freelancer‘iai formuojantys bendruomenę. Tokios neįprastos erdvės tikslas – įkvėpti ir skatinti gyventojus būti proaktyviais kūrėjais, o laisvu metu bendrauti ir pažindintis su kitais specialistais taip atveriant galimybes naujoms idėjoms. Meduje yra 36 miegamos vietos, išsidėsčiusios erdviuose kambariuose po 3-6 vietas. Laboratorijoje taip pat įkurtos dvi salės seminarams, kuriuose rasite projektorių ir visa kita, ko gali prireikti mokymams ar kitiems renginiams. Pirmame aukšte yra virtuvė ir valgomasis – čia maistą galite ruošti jūs patys arba mes tai galime padaryti už jus.

Basųjų Karmelitų vienuolynas - kūrybos ir co-living erdvė

Ilgą istoriją turintis Basųjų Karmelitų vienuolynas buvo pastatytas XVII a. Per savo gyvavimo metus, vienuolynas matė visko: ir vienuolių, ir kariškių, ir mokinių – antrojo pasaulinio karo metais čia veikė Žemės ūkio technikumas. Šiandien Antalieptėje esantis vienuolynas yra atnaujintas – čia įkurta kūrybos ir co-working‘o erdvė. Ši erdvė puikiai tinka plenerams, stovykloms ar kūrybinėms dirbtuvėms. Vienuolyne yra 100 miegamųjų vietų (4-9 vietų kambariai), išskirstytų po erdvius kambarius – celes. Vienuolyno rūsyje yra įrengtos medžio apdirbimo dirbtuvės. Taip pat čia yra atnaujinta didžioji salė, sanitarinis mazgas, virtuvė, kurioje, kaip ir Laboratorijoje Medus, maistą galite ruoštis patys arba mes tai galime padaryti už jus.

Kamariškių dvaras - lėto gyvenimo erdvė

Dvaro parkas yra Lietuvos ir Latvijos pasienyje. Ten nėra interneto ar mobiliojo ryšio, artimiausias mažas kaimelis už beveik 3 km. Tai mes matome kaip galimybę istorinėje vietoje sukurti pirmąją Lietuvoje lėto gyvenimo erdvę, kur žmonės
atvyktų pailsėti nuo skubėjimo, įtampos, skirtų laiko sau. Vieta būtų neįpareigojanti, leidžianti laisvai pasirinkti ką nori veikti ir su kuo būti.

Dar šiais metais ketiname pradėti tvarkyti istoriniame parke išlikusius pastatus – visų pirma siekiame uždengti stogu istorinio dvaro fligelius, tam, kad kuo greičiau juos apsaugotume nuo nykimo. Taip pat artimiausioje ateityje norime stogu uždengti ir kitus parke esančius išlikusius pastatus. Vėliau, įrengiant erdves, norime tarpusavyje derinti dvaro istoriją ir naujoves, taip pat naudoti natūralias medžiagas. Sugriuvusių pastatų parke atstatyti neketiname, kadangi laikomės nuostatos, kad tai taip pat yra istorija, kurią vertingiau yra apsaugoti nuo
tolimesnio nykimo.

Gamta

Vienas didžiausių Inovatorių slėnio privalumų – gamta. Esame įsikūrę Sartų ir Gražutės regioninių parkų sankirtoje, šalimais galite aplankyti Liedžio ežerą, Antalieptės marias, Šavašos pažintinį taką, vienintelę Rytų Lietuvoje išlikusią nesugriautą pagonių šventyklos liekaną – Lūžų akmenį su dubeniu. Pats Inovatorių slėnis yra įsikūręs keliuose pastatuose, todėl erdvės ir čia tikrai netrūksta. Tarp pastatų yra iškastas vandens telkinys, kur galima maudytis, o pievos ir miškai, esantys aplink, puikiai tinka žaidimams ar poilsiui. Šalimais specialiai įrengtose laužavietėse galima kepti maistą, o pasilipus ant kalvos pabėgioti stadione, kuris naktimis virsta palapinių miesteliu. Čia taip pat susipažinsite su Inovatorių slėnyje gyvenančiomis bitėmis – vienu svarbiausių Inovatorių slėnio atributu. Žygiai baidarėmis, dviračiais, ant žirgų ar pėsčiomis, šaudymas iš lankų, edukacija bityne – tai tik maža dalis to, ką Inovatorių slėnio gamta gali jums pasiūlyti.

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

Į. k. 304130193

Mokyklos g. 10, Antalieptė

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

tel/ph: +37060483856

ADDRESAS/ADDRESS

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r.

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“