Inovatorių slėnis

Kuriame atsakingai

Socialinis verslas

Socialinio verslo pirminė misija yra ne tik generuoti pelną, tačiau savo darbu teikti naudą bendruomenei, visuomenei, spręsti opiausias socialines problemas. Socialinis verslas veikia išvien su socialinėmis inovacijomis – naujomis idėjomis, produktais, paslaugomis, kurių tikslas yra patenkinti socialinius poreikius, spręsti socialines, ekonomines problemas, sumažinti viešąsias išlaidas. Mes esame socialinis verslas ir ieškome būdų kaip tokį verslą plėtoti patiems bei palaikyti jo kūrimąsi Zarasų rajone ir visoje Lietuvoje.

Socialinio verslo dokumentai

Atsakingas vartojimas

Inovatorių slėnis pasisako už atsakingą vartojimą, todėl sąmoningai mažiname, arba visai atsisakome plastiko vartojimo savo renginiuose ir festivaliuose. Taip pat, visuose mūsų pastatuose yra įrengti rūšiavimo konteineriai. Visuomet skatiname antrą daiktų panaudojimą ir turimų išteklių tausojimą.

Projektai

Pozityvas – Antalieptėje gyvenančių, mokyklinio amžiaus vaikų užimtumas pasitelkiant neformalųjį ugdymą.

Aktyvi Antalieptė – skatiname Antalieptės gyventojus rinktis aktyvesnį laisvalaikį ir atrasti mankštos naudą, organizuodami nemokamus jogos, kalanetikos ir kitokius užsiėmimus.

Inovatyvus požiūris – Darni aplinka – organizuojame informacinius renginius, skirtingoms tikslinimės grupėms Zarasų rajone, kuriuose dalinamės informacija apie esamas Europos sąjungos fondų gaimybės plečiant smulkųjį verslą, vystant tvirtą bendruomėnę ir kt.; padedame ir patariame iškilus klausimams; kviečiame specialistus informatyviems pranešimams.

Europos Savanorių Tarnyba (EST) – bendradarbiaujame su Jaunimo Tarptautinio Bendradarbiavimo Agentūra (JTBA) ir kasmet sulaukiame savanorių iš skirtingų Europos šalių. Šie atneša savo idėjas vietos žmonėms, plečia savo ir kitų akiratį, bei prisideda prie mūsų veiklos su savo idėjomis ir projektais.

Vietinis maistas

Beveik visas mūsų perkamas maistas mus pasiekia iš vietinių ūkininkų. Mes tikime, kad remdami lokalius ūkius galime padėti jiems augti ir taip prisidėti prie ekonomikos augimo Zarasų apylinkėse. Be to, tokiu būdu Inovatorių slėnį pasiekiantis maistas visada yra šviežias ir tik aukščiausios kokybės.

 

 

Įgūdžių labaratorija

Tai VŠĮ Neformalaus ugdymo namų (NUN) ir Inovatorių slėnio kartu įgyvendinamas projektas, kurio metu rengiamos vaikų ugdymo per pameistrystę stovyklos, trunkančios vieną mėnesį.  Į stovyklą atrinkti dalyviai čia įgauna ne tik praktinių žinių, kaip dirbti su medžiu, tačiau ir kartu su psichologų bei profesionalių vadovų pagalba dirba link atsakymų ieškojimo jiems rūpimais klausimais; sąmoningumo ugdymo savyje bei įgytų žinių pritaikymo savo aplinkoje.

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

Į. k. 304130193

Mokyklos g. 10, Antalieptė

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

tel/ph: +37060483856

ADDRESAS/ADDRESS

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r.

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“