Inovatorių slėnis

Laikas atrasti

Paslaugos

Įdomios vietos nakvynei

Čia galima apsistoti moderniai įrengtos Laboratorijos Medus kambariuose, Basųjų Karmelitų vienuolyne esančiose XVIIa celėse, Hario Poterio kambaryje, o tiems, kurie labiausiai pasiilgę gamtos, nakvoti siūlome milijardo žvaigždučių viešbutyje – palapinėse/kemperiuose po atviru dangumi.

Maitinimas

Šefas Edmundas ir jo komanda pagal įvairiausius poreikius ir pomėgius (yra gausus vegetariškų ir veganiškų patiekalų pasirinkimas) gali pasotinti iki 100 žmonių grupę, kuriai tris kartus per dieną gamina karštą maistą ir paruošia dvi kavos pertraukėles su užkandžiais. Dienos maitinimo kaina vienam dalyviui nuo 12 .

Žygių organizavimas

Žygių vadovas Vytautas puikiai pažįsta Antalieptės ir Gražutės ir Sartų regioninio parko apylinkes, todėl gali patarti ar suorganizuoti patyriminį žygį gamtoje. Galite rinktis, kas labiau prie širdies: ar baidarės irklas, ar dviračio pedalai, ar patogūs sportbačiai. O ypatingi, savęs ir draugų pažinimo, patyrimų žygiai vyksta naktį!

Pameistrystė

Basųjų Karmelitų vienuolyno rūsyje rasite pilnai įrengtas medžio apdirbimo dirbtuvės. Miestelyje ir šalia jo yra įsikūrusios trys tautodailininkų dirbtuvės, kur užsukę taipogi galite susimeistrauti pačių įvairiausių dirbinių.

Edukacija bityne

Bitininkas Vincas apie bites žino viską – apie jas jis parašė ne vieną knygą. Susipažinti su Vinco darbu, bičių gyvenimu ir net patys išsisukti medaus galite palipėję į kadaisę buvusį Vienuolyno sodą.

Šaudymas lankais

Šaudymas lankais – pramoga, reikalaujanti susikaupimo ir susitelkimo, tačiau tuo pačiu metu atpalaiduojanti ir teigiamai nuteikianti. Neseniai atnaujinę savo šaudyklą bei lankų ir strėlių rinkinius, kviečiame atrasti kitokius potyrius ir surengti lankų šaudymo varžybas po įtemptos mokymų dienos.

Kajakai

Tai nedidelė, vienvietė valtelė smailais galais, kuria galima plaukioti vieniems arba surengti kajakų varžybas! Kajakų turime 10 vienetų ir esame pasiruošę jums parodyti klaidžiausius Antalieptės marių labirintus.

Aplinka

Muziejai ir galerijos

Buvusioje Antalieptės hidroelektrinėje yra įsikūrę du muziejai: krašto istorijos ir technikos. Šalimais taipogi rasite ir istorijos muziejų, o netoliese esančiame Dusetų miestelyje dar ir dailės galeriją, kurioje savo parodas rengia tokie menininkai kaip Šarūnas Sauka.

WAKE INN Zarasai

Tai vandenlenčių parkas Zaraso saloje, Zarasuose. Taip pat, čia rasite ir didžiausią Lietuvoje vandens batutų parką Water Inn. Apsistoję pas mus, galite mėgautis gamta ir ramybe, o vaizdingais keliais nuvykti iki WAKE INN ZARASAI užtruksite iki pusės valandos.

Žirgynas

„Antalieptės žirgai“ jums siūlo pasimokyti jojimo, sėsti į vežimo stiliaus karietaitę ar senovines roges arba surengti fotosesiją su žirgais, skinančiais pergales įvairiose varžybose.

Žvejybos Rojus

Kviečiame užkietėjusius žvejybos mėgėjus ir visus norinčius išbandyti šį užsiėmimą, apsilankyti Antalieptėje, kuri yra Žvejybos rojaus centras: įžuvinta Šventosios atkarpa, Antalieptės marios ir Sartai. Vietinėje parduotuvėje galima įsigyti žvejo bilietą.

Sartų ir Gražutės regioniai parkai

Inovatorių slėnis yra įsikūręs Sartų ir Gražutės regioninių parkų apsuptyje, todėl užsukę pas mus turėsite galimybę susipažinti su šalia esančiais pažintiniais takais, lankytinomis vietomis ir objektais bei žinoma – gamtos ramybe.

Lieptų kaimas

Antalieptės bendruomenė organizuoja mitologines teatralizuotas ekskursijas kraštui pažinti. Mes jus galime palydėti ieškant geriausio laisvalaikio praleidimo ir supažindinti su vietos bendruomene, kuri atviromis širdimis pasidalins savo istorija.

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

Į. k. 304130193

Mokyklos g. 10, Antalieptė

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

tel/ph: +37060483856

ADDRESAS/ADDRESS

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r.

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“