fbpx

Vystome projektus, kurie keičia pasaulį

SOCIFAKCIJA

VšĮ „Inovatorių slėnis“ įgyvendina projektą „Socifakcija“ (Nr. 08.6.1.-ESFA-T-927-01-0026). Projekto tikslas Zarasų rajono, darbingo amžiaus, visuomenės pažeidžiamų grupių asmeninių savybių ir kompetencijų pagerinimas didinat jų ekonominį užimtumą.

Šio projekto tiklsinė grupė yra vienišos mamos, žmonės, turintys negalią, vyresnio amžiaus žmonės, kurie yra darbingo amžiaus, tačiau nedirba. Atrinkus tiklsinę grupę vertinamos asmenų kompetencijos ir poreikai, dalyvai parengiami ir siunčiami iš savo socialinės aplinkos į intensyvius 2 savaičių mokymus – praktinę pameistrystės stovyklą Inovatorių slėnyje.  Mokymų metu parengiamos asmeninės strategijos, padedančios dalyvauti ekonominiame užimtume.

Dalyviams teikiamos psichologo paslaugos,  bei sustiprinta mentorystė. Mentroiai padeda, dalyviams pasiekti asmeninėje strategijoje numatytų tikslų – būti aktyviam socialiniame ir ekonominiame užimtume. Projekto veiklose dalyvaius ne mažiau kaip 30 žmonių.

SKILLS LAB

Inovatorių slėnis yra akredituota savanorius priimati ir siunčianti organizacija. Šiuo metu įgyvendiname Europos Solidarumo Korpuso programos lėšomis finansuojamą projektą „Skills LAB“ (Nr. 2019-2-LT02-ESC11-00643).

 

Projekto tikslas – per pameistrystę ir struktūruotą grupės pocesą ugdyti mažiau galimybių turinčių jaunuolių socialinius įgūdžius, didinti jaunuolių ekonominį užimtumą.  Savanorystės metu jaunuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Italijos, Ukrainos, Švedijos, Airijos ir Armėnijos padeda restauruoti Antalieptės basųjų karmelitų vienuolyną ir jo aplinką, dalyavauja Kamariškių dvaro tvarkymo darbuose. Jaunuoliai dirba kartu su kvalifiuokuotais specialistais, amatininakis. 

 


 

 

 

AŠ - GAMTA. UŽEIKITE!

 

„Inovatorių slėnis“ projekto „Aš – Gamta, užeikite!“  (Nr. ZARA-LEADER-6B-D-S-11-01-2019) metu organizuoja gamtinių stovyklų ciklą. Stovyklose dalyvauja Zarasų krašto kaimiškų vietovių vaikai ir jaunimas. Dauguma dalyvių yra  iš šeimų, patiriančių ekonominių ir socialinių iššūkių.

„Inovatorių slėnyje“  Savaitgaliais vykstančiose stovyklose vaikai bendrauja su gamtininkais ir ekologais, tyrinėja naktinio gamtos gyvenimo paslaptis,  dalyvauja išlikimo žygiuose Gražutės regioniniame parke, planuoja ir įgyvendina  aplinkosaugines iniciatyvas keičiančias jų mokyklų ir miestelių bendruomenę. Ir žinioma, padeda Inovatorių slėnio komandai ruoštis tradiciniam Zerowaste’20 festivaliui.

 

Antalieptės vienuolyno renesansas

Degame nekantrumu pradėti šį socialinio verslo projektą. Jo metu vienuolyne duris atvers restoranėlis, kuriame lankytojus aptranaus  asmenys, turintys negalią. Restoranėlio svečius vaišinsime tradicinais vienuolių valgiais, kviesime leistis į teatralizuotą ekskursiją vienuolyno požemiuose.

Projekto nr. ZARA-LEADER-6B-D-S-11-01-2019.

 

Socialinio verslo dokumentai 

 

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“