Projektai

Vystome projektus, kurie keičia pasaulį

SOCIFAKCIJA

VšĮ „Inovatorių slėnis“ organizuoja projektą „Socifikacija“, kuris yra remiamas
Europos socialinio fondo lėšomsi. Projekto tikslas Zarasų rajono, darbingo amžiaus, visuomenės pažeidžiamų grupių asmeninių savybių ir kompetencijų pagerinimas didinat jų ekonominį užimtumą. Šio projekto metu, aktyviai bus ieškoma tikslinės grupės ( vienišų mamų, negalią turinčių žmonių, vyresnio amžiaus žmonių,- kurie yra darbingo amžiaus, potencialūs, tačiau nedirba). Suradus tikslinę grupę bus vertinama dalyvių asmeninės savybės, parengiami ir siunčiami iš savo socialinės aplinkos į intensyvius 2 savaičių mokymus-stovyklą, kurios metu bus sudaromos žmonėms asmeninės strategijos, kaip sugrįžti atgal į aktyvų ekonominį užimtumą. Dalyviai galės pasinaudoti psichologo paslaugomis, taip pat su dalyviais dirbs mentoriai, kurie padės dalyviams pasiekti asmeninėje strategijoje numatytų tikslų- būti aktyviam socialiniame ir ekonominiame užimtume. Į projektą planuojama įtraukti ne mažiau kaip 30 žmonių.

SKILLS LAB

Ilgą istoriją turintis Basųjų Karmelitų vienuolynas buvo pastatytas XVII a. Per savo gyvavimo metus, vienuolynas matė visko: ir vienuolių, ir kariškių, ir mokinių – antrojo pasaulinio karo metais čia veikė Žemės ūkio technikumas. Šiandien Antalieptėje esantis vienuolynas yra atnaujintas – čia įkurta kūrybos ir co-working‘o erdvė. Ši erdvė puikiai tinka plenerams, stovykloms ar kūrybinėms dirbtuvėms. Vienuolyne yra 100 miegamųjų vietų (4-9 vietų kambariai), išskirstytų po erdvius kambarius – celes. Vienuolyno rūsyje yra įrengtos medžio apdirbimo dirbtuvės. Taip pat čia yra atnaujinta didžioji salė, sanitarinis mazgas, virtuvė, kurioje, kaip ir Laboratorijoje Medus, maistą galite ruoštis patys arba mes tai galime padaryti už jus.

AŠ - GAMTA. UŽEIKITE!

„Inovatorių slėnis“ skelbia penkių stovyklų „Aš – Gamta, užeikite!“ dalyvių atranką.
Nusiteik pozityviai, nes stovyklose tavęs laukia: Įdomūs gamtistai (lengvai dėl planetos likimo pamišę žmonės :); Naktinio gamtos gyvenimo paslaptys; Pasiruošimas Zerowaste’20 festivaliui; Išlikimo žygiai užšalusiomis Antalieptės mariomis Aplinkosauginės iniciatyvos keičiančios tavo mokyklos ir miestelio bendruomenę. Susidomėjai? Registruokis, dalinkis! užpildžius anketą, atrinktus dalyvius informuosime.
ANKETA -> https://forms.gle/2V7A8AFq3RcK8rs59
Daugiau informacijos: Vytautas, +37060012941, vytautas.eidejus@zmogui.lt

ZARASAI STARTUP

Vienas didžiausių Inovatorių slėnio privalumų – gamta. Esame įsikūrę Sartų ir Gražutės regioninių parkų sankirtoje, šalimais galite aplankyti Liedžio ežerą, Antalieptės marias, Šavašos pažintinį taką, vienintelę Rytų Lietuvoje išlikusią nesugriautą pagonių šventyklos liekaną – Lūžų akmenį su dubeniu. Pats Inovatorių slėnis yra įsikūręs keliuose pastatuose, todėl erdvės ir čia tikrai netrūksta. Tarp pastatų yra iškastas vandens telkinys, kur galima maudytis, o pievos ir miškai, esantys aplink, puikiai tinka žaidimams ar poilsiui. Šalimais specialiai įrengtose laužavietėse galima kepti maistą, o pasilipus ant kalvos pabėgioti stadione, kuris naktimis virsta palapinių miesteliu. Čia taip pat susipažinsite su Inovatorių slėnyje gyvenančiomis bitėmis – vienu svarbiausių Inovatorių slėnio atributu. Žygiai baidarėmis, dviračiais, ant žirgų ar pėsčiomis, šaudymas iš lankų, edukacija bityne – tai tik maža dalis to, ką Inovatorių slėnio gamta gali jums pasiūlyti.

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

Į. k. 304130193

Mokyklos g. 10, Antalieptė

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

tel/ph: +37060483856

ADDRESAS/ADDRESS

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r.

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“