fbpx

Inovatorių slėnis

Laikas atrasti

Sveikas ir skanus maistas

Pagarba aplinkai, maisto tausojimas viena iš kertinių vertybių Inovatorių slėnyje. Ja vadovaujasi ir šefė Meilė, kuri su  virtuvės komanda pagal įvairiausius poreikius ir pomėgius gali pamaitinti  iki 150 žmonių grupę.    

Siekiame tausoti maistą ir aplinką, todėl prieskoninai augalai, arbatžolės, sezoninės daržovės atkeliauja iš mūsų pačių daržo arba  iš vietinių ūkininkų. Taip siekiame iki minimumio sumažinti produkto paliekamą CO2 pėdsaką. Mes tikime, kad remdami vietos ūkius galime padėti jiems augti ir taip prisidėti prie ekonomikos augimo Zarasų krašte. Be to, tokiu būdu Inovatorių slėnį pasiekiantis maistas visada yra šviežias ir tik aukščiausios kokybės. 

Meniu prioritetą teikiame sezoniniams vegetariškiems ir veganiškiems patieklams.

Šiltuoju metų laiku mūsų virtuvės komanda organizuoja vakarienes lauke. Lauže gaminame įvairius troškinius, čirškiname  grill patiekalus, verdame žolelių arbatą. Vaišės Inovatorių slėnio parke prie laužo – puikus akcentas komandos formavimo renginyje!

Edukacijos Inovatorių slėnyje

Kviečiame nustebinti ir pradžiuginti savo renginių dalyvius aktyviomis ir prasmingomis veiklomis Inovatorių slėnyje. Išsirinkite edukaciją, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų svečiai patirtų tik geriausias emocijas! 

Pameistrystė MEDINO dirbtuvėse

Basųjų Karmelitų vienuolyno rūsyje rasite medžio dirbtuves MEDINO.  Čia galite susimeistrauti pačių įvairiausių dirbinių, suvenyrų, o su tautodailininku Gediminu Kairiu išsidrožti medinį šaukštą!

Edukacija bityne

Bitininkų Vaitukevičių šeima apie bites žino viską! Edukacijos metu liejamos vaško žvakės, degustuojams medus. Su bičių gyvenimu dalyviai gyvai supažindinami buvusiame vienuolyno sode.

 

Šaudymas lankais

Šaudymas lankais – pramoga, reikalaujanti susikaupimo ir susitelkimo, tačiau tuo pačiu metu atpalaiduojanti ir teigiamai nuteikianti. Neseniai atnaujinę savo šaudyklą bei lankų ir strėlių rinkinius, kviečiame atrasti kitokius potyrius ir surengti lankų šaudymo varžybas po įtemptos mokymų dienos.

Antalieptės žirgai

Profesionali žirgininkė Asta, sportinėms varžyboms treniruojanti žemaitukus, jums siūlo pasimokyti jojimo ir žirgo priežiūros. O gal norite įsimažinti   fotosesijoje su žirgais, skinančiais pergales varžybose?

Žygiai gamtoje

Žygių vadovas ir gamtos gidas Vytautas puikiai pažįsta Antalieptės kraštą, Gražutės ir Sartų regioninio parko apylinkes, todėl gali patarti ar suorganizuoti žygį gamtoje. O ypatingi, savęs ir draugų pažinimo, patyrimų žygiai vyksta naktį!

Lieptų kaimas

Antalieptės bendruomenė organizuoja mitologines teatralizuotas ekskursijas kraštui pažinti. Mes jus galime palydėti ieškant geriausio laisvalaikio praleidimo ir supažindinti su vietos bendruomene, kuri atviromis širdimis pasidalins savo istorija.

Ką dar verta nuveikti?

Aplankyti krašto muziejus

Buvusioje Antalieptės hidroelektrinėje yra įsikūrę du muziejai: krašto istorijos ir technikos. Šalimais taipogi rasite ir istorijos muziejų, o netoliese esančiame Dusetų miestelyje dar ir dailės galeriją, kurioje savo parodas rengia tokie menininkai kaip Šarūnas Sauka.

Išsikrauti vandenlenčių parke

Tai vandenlenčių parkas Zaraso saloje, Zarasuose. Taip pat, čia rasite ir didžiausią Lietuvoje vandens batutų parką Water Inn. Apsistoję pas mus, galite mėgautis gamta ir ramybe, o vaizdingais keliais nuvykti iki WAKE INN ZARASAI užtruksite iki pusės valandos.

Pagauti gyvenimo žuvį

Kviečiame užkietėjusius žvejybos mėgėjus ir visus norinčius išbandyti šį užsiėmimą, apsilankyti Antalieptėje, kuri yra Žvejybos rojaus centras: įžuvinta Šventosios atkarpa, Antalieptės marios ir Sartai. Vietinėje parduotuvėje galima įsigyti žvejo bilietą.

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“