fbpx

Inovatorių slėnis

Kuriame atsakingai

Socialinis verslas

Socialinio verslo pirminė misija yra ne tik generuoti pelną, bet ir teikti naudą bendruomenei, visuomenei, spręsti opiausias socialines problemas. Socialinis verslas veikia išvien su socialinėmis inovacijomis – naujomis idėjomis, produktais, paslaugomis, kurių tikslas yra patenkinti socialinius poreikius, spręsti socialines, ekonomines problemas, sumažinti viešąsias išlaidas. Mes esame socialinis verslas ir ieškome būdų kaip tokį verslą plėtoti patiems bei palaikyti jo kūrimąsi Zarasų rajone ir visoje Lietuvoje.

Socialinio verslo dokumentai

Atsakingas vartojimas

Inovatorių slėnis pasisako už atsakingą vartojimą, todėl sąmoningai mažiname, arba visai atsisakome plastiko vartojimo savo renginiuose ir festivaliuose. Taip pat, visuose mūsų pastatuose yra įrengti rūšiavimo konteineriai. Visuomet skatiname antrą daiktų panaudojimą ir turimų išteklių tausojimą.

Vietinis maistas

Beveik visi maisto produktai mus pasiekia iš vietinių ūkininkų. Mes tikime, kad remdami lokalius ūkius galime padėti jiems augti ir taip prisidėti prie ekonomikos augimo Zarasų krašte. Be to, tokiu būdu Inovatorių slėnį pasiekiantis maistas visada yra šviežias ir tik aukščiausios kokybės.

 

 

Socialinis indėlis

Inovatorių slėnyje susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės tam, kad gimtų socialinės inovacijos keičiančios pasaulį. Didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami pristatyti jum mūsų komandos vystomus socialinius projektus ir verslus.

Pameistrystėje ugdome įgūdžius

Pirmoji Lietuvoje alternatyvi mokykla jaunų žmonių bendruomenei, kurios tikslas – įgalinti jauną žmogų asmeniniam pokyčiui, siekiant stiprinti socialinius ir darbinius įgūdžius. Tai VŠĮ Neformalaus ugdymo namų (NUN) ir Inovatorių slėnio kartu įgyvendinamas projektas. 

Kuriame išskirtinius gaminius

MEDINO yra unikalios medžio gaminių dirbtuvės, kuriose daiktų kūrybos ir gamybos procese dalyvauja žmonės, priklausantys pažeidžiamoms grupėms. Kuriami gaminiai leidžia jiems įgyti naujus darbinius įgūdžius, o komadinis darbas su vietos meistrais – socialinius gebėjimus, kurie yra labai reikalingi integruojantis į visuomenę.

Atkuriame Kamariškių dvarą

Esame ambicinga  komanda, kuri  žavisi kultūros paveldu ir socialinėmis inovacijomis. Kamariškių dvaras mums yra magiška vieta, kurią norime atkurti – ne tik prikelti dvaro didybę, bet kartu padaryti jį atvirą visuomenei, sukurti aplinką kitokiam poilsiui, savęs atradimui ir kūrybai gamtoje.

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“