fbpx

Inovatorių slėnis

Vieta, kur susitinka istorija ir inovacijos

Laboratorija "Medus" – co-living ir co-working erdvė

 

Laboratorija „Medus” tobulai pritaikyta co-living’ui ir co-working’ui. Erdvėje yra 2 salės seminarams ir mokymams. „Meduje” yra 36 miegamos vietos, įrengtos skandinaviško stiliaus kambariuose (po 2-6 vietas). Mokymų formatui gali talpinti  40  žmonių. Pirmame aukšte yra virtuvė ir valgomasis – čia maistą galite ruošti jūs patys arba mes tai galime padaryti už jus.

Techninės galimybės: flipchart lenta, interaktyvus ekranas, kolonėlės, stalai, kėdės, sėdmaišiai.

Anksčiau šiame pastate buvo bravoras. Jo istoriją liudija po pastatu išlikęs arkinis tunelis, kuriuo į bravorą tekėdavęs šaltinių vanduo. 

 

Basųjų Karmelitų vienuolynas – kūrybos ir co-living erdvė

Ši erdvė puikiai tinka plenerams, stovykloms ar kūrybinėms dirbtuvėms. Vienuolyne yra 100 miegamųjų vietų (4-9 vietų kambariai), išskirstytų po erdvius kambarius – celes. Didžioji menė talpina  60-120 žmonių, priklausomai nuo renginio formato. Vienuolyno rūsyje yra įrengtos medžio dirbtuvės. I aukšte virtuvė, kuri tobulai tinka kulinariniams eksperimentams. Pastate 3 co-workingo erdvės.

Techninės galimybės: didelis balas ekranas, flipchart lenta, interaktyvus ekranas, kolonėlės, mikrofonai, stalai, kėdės, sėdmaišiai,

Ilgą istoriją turintis Basųjų Karmelitų vienuolynas buvo pastatytas XVII a. Per savo 300 gyvavimo metus, vienuolynas matė visko: ir vienuolių, ir kariškių, ir mokinių – antrojo pasaulinio karo metais čia veikė Žemės ūkio technikumas.

ĮGŪDŽIŲ LABORATORIJA

 

Erdvė pritaikyta nedideliai jaunų žmonių bendruomenei. „Įgūdžių” salė talpina 25 žmones. Pastate yra 14 miegamų vietų, virtuvė ir erdvus valgomasis.

Techninės galimybės: didelis baltas ekranas, flipchart lenta, kolonėlės, kėdės, sėdmaišiai.

Ši erdvė ypatinga, nes ją negailėdami jėgų ir idėjų sovietinio modernizmo stiliaus pastate kuria alternatyvios mokyklos dalyviai.

Daugiau apie šią mokyklą – www.igudziulaboratorija.lt

 

 

 

Erdvės gamtoje

Vienas didžiausių Inovatorių slėnio privalumų – gamta. Esame įsikūrę Sartų ir Gražutės regioninių parkų sankirtoje, šalimais galite aplankyti Liedžio ežerą, Antalieptės marias, Šavašos pažintinį taką, vienintelę Rytų Lietuvoje išlikusią nesugriautą pagonių šventyklos liekaną – Lūžų akmenį su dubeniu. Pats Inovatorių slėnis yra įsikūręs keliuose pastatuose, todėl erdvės ir čia tikrai netrūksta. Tarp pastatų yra iškastas vandens telkinys, kur galima maudytis, o pievos ir miškai, esantys aplink, puikiai tinka žaidimams ar poilsiui. Šalimais specialiai įrengtose laužavietėse galima kepti maistą, o pasilipus ant kalvos pabėgioti stadione, kuris naktimis virsta palapinių miesteliu. Čia taip pat susipažinsite su Inovatorių slėnyje gyvenančiomis bitėmis – vienu svarbiausių Inovatorių slėnio atributu. Žygiai baidarėmis, dviračiais, ant žirgų ar pėsčiomis, šaudymas iš lankų, edukacija bityne – tai tik maža dalis to, ką Inovatorių slėnio gamta gali jums pasiūlyti.

Kamariškių dvaras - išskirtinė slowliving erdvė gamtos apsuptyje

Dvaro parkas yra Lietuvos ir Latvijos pasienyje. Ten nėra interneto ar mobiliojo ryšio, artimiausias mažas kaimelis už beveik 3 km. Tai mes matome kaip galimybę istorinėje vietoje sukurti pirmąją Lietuvoje lėto gyvenimo erdvę, kur žmonės
atvyktų pailsėti nuo skubėjimo, įtampos, skirtų laiko sau. Vieta būtų neįpareigojanti, leidžianti laisvai pasirinkti ką nori veikti ir su kuo būti.

Dar šiais metais ketiname pradėti tvarkyti istoriniame parke išlikusius pastatus – visų pirma siekiame uždengti stogu istorinio dvaro fligelius, tam, kad kuo greičiau juos apsaugotume nuo nykimo. Sugriuvusių pastatų parke atstatyti neketiname, kadangi laikomės nuostatos, kad tai taip pat yra istorija, kurią vertingiau yra apsaugoti nuo tolimesnio nykimo.

Daugiau apie erdvę – www.kamariskiudvaras.lt

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“