fbpx

Inovatyvus požiūris – darni aplinka

 

Informacinių renginių serija apie Europos Sąjungos finansavimo galimybes Jūsų veiklai įgyvendinti. Informaciniai renginiai vyksta 2018 metų pavasarį – rudenį. Renginiai orientuoti į Zarasų rajono gyventojus. Projektas finansuojamas Europos Socialinio fondo lėšomis.

 

 Zarasų savivaldybė Lietuvoje išskirtinė – nors ir turi kurortinės savivaldybės statusą, teritorija negausiai išnaudojama turizmui – vyrauja vienas didžiausių nedarbo lygių Lietuvoje (nedarbo lygis yra antras pagal dydį Lietuvoje), o atlyginimų vidurkis yra mažiausias visoje Lietuvoje. Zarasuose vangiai steigiasi ir veiklą vykdo nevyriausybinės organizacijos, tad ypatingai svarbu skatinti regiono verslumą.

Šiuo projektu stengiamasi pakeisti teritorijos požiūrį, nes įtraukiamos įvairios suinteresuotos pusės – tikslinės grupės skatinamos kooperuotis, jos aktyvinamos, keičiamas sprendimų priėmėjų požiūris į ES investicijas, jų teikiamas galimybes ir naudą. Taip pat, pasirinktas šis būdas, kuris orientuotas į rezultatus. Visi renginiai labai praktiniai, tęstiniai, o jų metu sukurti rezultatai bus pagrindas naujoms, inovatyvioms paraiškoms.

Kviečiame visus Zarasų rajono gyventojus registruotis į informacinius renginius iš anksto, susisiekiant su greta.asmantaite@zmogui.lt. Apie artėjančius renginius daugiau informacijos rasite mūsų Facebook puslapyje: inovatoriu slenis. 

ŠIŲ RENGINIŲ CIKLAS PASIBAIGĖ. 

Renginių metu sukurti trys edukaciniai filmukai gali būti rasti čia:

1. https://youtu.be/FCyxOhh2QTw  

2. https://youtu.be/6iOkHwDzm8M

3. https://youtu.be/8R5kThKoPaM