fbpx

Inovatorių slėnis

Mokykimės kartu

Dirbant su skirtingais neformalaus ugdymo projektais subūrėme platų ir įvairiaspalvį socialinį kapitalą. Kolaboruojame su patyrusiais pranešėjais, įvairių sričių specialistais, menininkais bei įkvepėjais, kurie gali padėti įgyvendinant jūsų asmeninius ir visuomeninius projektus žmogaus teisių, ekologijos, gamtos pažinimo, sąmoningumo temomis. Esame atviri inovatyvioms renginių idėjoms ir galime palydėti jus į profesionalų tokių renginių įgyvendinimą. Turime įvairaus pobūdžio renginiams, seminarams ir pristatymams tinkamas erdves su visa reikalinga įranga trijuose pastatuose: vienuolynas, laboratorija „Medus” ir Įgudžių laboratorija.

Erdvės seminarams "Meduje"

„Meduje” yra trys erdvės tinkamos seminarams ir pasitarimams iki 30 dalyvių. Pirmo aukšto salė (80 kv.m.) ir valgomasis (40 kv.m.) su stumdomais baldais. Antro aukšto salė (60 kv.m.) su išmaniąja lenta (iki 25 dalyvių).

Vienuolyno erdvės

Senajame vienuolyne galime pasiūlyti tris erdvės tinkančias renginiams: didžioji salė (120 kv.m.) ir valgomasis (40 kv.m.)pirmame aukšte, klasė (60 kv.m.)antrame aukšte.

Seminarų erdvė Įgudžių laboratorijoje

Įgudžių laboratorija yra įsikūrusi buvusiame Antalieptės seniūnijos pastate. Čia yra 20 nakvynės vietų ir 80 kv.m. ploto seminarų erdvė su stumdomais baldais antrame aukšte.

Socialinio verslo stovykla „BizZz“

Savaitgalio trukmės stovykla/suvažiavimas visai šeimai, kurios tikslas – išsklaidyti visus egzistuojančius mitus apie socialinį verslą ir supažindinti su tokio verslo pavyzdžiais. Stovyklos metu dalyviai turės galimybę pasiklausyti įvairių paskaitų, dalyvauti seminaruose ir patys prisidėti prie socialinio verslo klausimų sprendimo. Ši stovyklą – tai puiki proga neformalioje aplinkoje padiskutuoti socialinio verslo (ir ne tik!) klausimais su žmonėmis, kurie šiuo keliu eina jau ilgą laiką.

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“