fbpx

Inovatorių slėnis

Mokykimės kartu

DIZAINO ir ARCHITEKTŪROS STOVYKLA

12-18 metų jaunuoliams!

“Inovatorių slėnis“, apsuptas gamtos bei basųjų karmelitų vienuolyno istorijos, yra puiki erdvė kūrybiniam darbui ir naujų architektūrinių projektų kurstymui bei pritaikymui.

Inovatorių slėnyje jau ketvirtus metus vyksiančios dizaino ir architektūros stovyklos specialistai supažindins tave su skirtingomis dizaino ir architektūros rūšimis, profesinės praktikos pagrindais, ugdys kūrybinį mąstymą.

Dizaino stovyklos programa susidaro iš teorinės bei praktinės dalių. Teorinė dalis apims architektūros, produkto, kraštovaizdžio dizainus: profesionalai paskaitų metu supažindins su šių profesijų specifikomis, pasidalins asmenine patirtimi apie kūrybos procesą ir ką reiškia būti šių profesijų atstovais. Taip pat bus pasakojama apie tai, kas yra dizaino mąstymas ir kaip jį pritaikyti dizainerio profesijoje bei gyvenime. Mokysimės empatizuoti su vartotoju ir tuo pačiu su kiekvienu iš mūsų.

Teorinių dalių panaudojimui praktikoje numatytos kūrybinės užduotys, kuriose dalyviai individualiai bei grupėse eskizuos, reikš mintis vizualiu būdu, mokinsis laisvo piešimo technikos, gamins nuotaikų žemėlapį, lipdys bei konstruos modelius, naudosis medžio dirbtuvėmis, mokinsis braižyti, galės pagilinti bei išreikšti savo talentus ir polinkius. Stovyklos metu ugdysime vieną svarbiausių mūsų profesijos įrankių – emocinį intelektą bei empatiją. Todėl kai kurios užduotys bus kviečiančios įsijausti į kitų žmonių padėtį, siūlyti dizaino sprendimus skirtingų socialinių bei amžiaus grupių atstovams. 

Programoje įtrauktos ir veiklos, skirtos smagiam buvimui tarp bendraminčių, atsipalaidavimui, gamtos bei kultūros patirčiai: naktinis bei dieninis žygiai po nuostabų Gražutės parko draustinį bei Šavašos upės dugną, vandenlienčių patirtis, kasdienės maudynės, grupiniai žaidimai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, o galbūt net ir talentų šou.

Dalyviai gyvens istoriniame Basųjų Karmelitų Vienuolyne,  co-living’o ir co-working’o erdvėje, 4-9 vietų jaukiuose kambariuose.  Dalyviai gaus patalynę, rankšluostį.

Inovatorių Slėnis įsikūręs gamtos ir kultūros paveldo apsuptyje, kūrybiniams projektams įgyvendinti naudosimės MEDINO dirbtuvėmis, Basųjų Karmelitų Vienuolyno erdvėmis, laisvalaikiu teritorijoje esančiomis laužavietėmis, pavėsinėmis, tvenkiniu, sporto aikštynais, lauko treniruokliais.

-Stovyklos laikas: 2023 m. liepos 16  – 22 d.;
-Stovyklos vieta: “Inovatorių slėnis”, Mokyklos g. 10, Antalieptė, Zarasų r.;
-Stovyklos kaina: 329,00 Eur.

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

-Sveikas ir pilnavertiškas maitinimas 3 kartus per dieną. Mūsų vitruvės šefė Meilė visuomet prisitaiko prie įvairiausių valgymo ypatumų- gamina ir vegetarišką ir veganišką maistą.  Mus pasiekiantys produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, todėl maistas yra ne tik skanus, bet ir sveikas bei sezoniškas. 

-Apgyvendinimas 4- 9 vietų kambariuose su patalyne ir rankšluosčiu Basųjų Karmelitų Vienuolyne.

-Priemonės ir visa įranga kūrybinėms dirbtuvėms, inventorius žygiams.

Į stovyklą atvykstama savarankiškai.

PROGRAMA – DAR RUOŠIAMA

DALYVIO ATMINTINĖ – DAR RUOŠIAMA

SUTARTIS – DAR RUOŠIAMA

 STOVYKLOS VADOVAI

  • PAULINA Bradūnaitė – industrinio produkto dizainerė   
  • LUKA Marcinkutė –kraštovaizdžio architektė
  • MAGDALENA Beliavska – architektė

REGISTARCIJA Į STOVYKLĄ!

 

 Į stovyklą registruotis el. paštu info@inovatoriuslenis.lt 

Registruojantis laiške nurodyti dalyvio vardą, pavardę, gimimo metus, tėvų/globėjų kontaktinį telefoną. Užsiregistravusiems Kovo 1d atsiųsime sutartį, dalyvio atmintinę ir kitą reikalingą informaciją.

Į stovyklą priimame tik 30 dalyvių

Daugiau informacijos:  tel. +370 604 83856 

 

ATSISKAITYMAS

 

Už stovyklą sumokama bankiniu pavedimų į organizacijos sąskaitą

Gavėjas: VŠĮ „Inovatorių slėnis“

Banko sąskaita: LT377044090101602032

Pavedimo nurodymas: Stovyklos dalyvio mokestis už (Vardas, Pavardė)

 

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“