fbpx

Inovatorių slėnis

Mokykimės kartu

DIZAINO ir ARCHITEKTŪROS STOVYKLA 13-18 metų jaunuoliams!

„Inovatorių slėnis“, apsuptas gamtos bei basųjų karmelitų vienuolyno istorijos, yra puiki erdvė kūrybiniam darbui ir naujų architektūrinių projektų kurstymui bei pritaikymui.

Čia jau ketvirtus metus vyksiančios dizaino ir architektūros stovyklos specialistai supažindins tave su dizaino ir architektūros specialybe bei ugdys kūrybinį mąstymą.

Dizaino stovyklos programa susidaro iš teorinės bei praktinės dalių. Teorinė dalis apima kūrybinius procesus dizaine ir architektūroje. Bus mokomasi eskizuoti, panaudoti gamtos objektus ir juos paversti mūsų kasdienio gyvenimo architekturos ar dizaino objektais, dekonstruoti pirmines daiktų idėjas ir suprasti, kodėl kuriame. Taip pat bus pasakojama apie tai, kas yra dizaino mąstymas ir kaip jį pritaikyti dizainerio ir architekto profesijoje bei gyvenime. Mokysimės suprasti kitų ir savo pačių poreikius.

Teorinių dalių panaudojimui praktikoje numatytos kūrybinės užduotys, kuriose dalyviai individualiai bei grupėse pagilins bei išreikš savo talentus ir polinkius, kurs erdvės koncepcijas per nuotaikų lentas (mood board), minčių žemėlapius ir kitas vizualines priemones. Stovyklos metu pamatysime, kaip dizainas ir architektūra gali padėti įveikti aktualias, globalias ir lokalias krizes (globalinį atšilimą, susvetimėjimą, kūno ir proto balanso praradimą, tolerancijos trūkumą…). Dalis užduočių pakvies įsijausti į kitų žmonių padėtį, siūlyti dizaino sprendimus skirtingų socialinių bei amžiaus grupių atstovams.

Taip pat programoje įtrauktos veiklos, skirtos smagiam buvimui tarp bendraminčių, atsipalaidavimui, gamtos bei kultūros patirčiai: patyriminio ugdymo žygis, vandenlenčių patirtis, maudynės Antalieptės tvenkinyje, interaktyvūs žaidimai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo ir filmų peržiūros.

Dalyviai gyvens istoriniame Basųjų Karmelitų Vienuolyne, co-living’o ir co-working’o erdvėje, 4-6 vietų jaukiuose kambariuose. Kiekvienam dalyviui bus paruošta patalynė, rankšluostis.

„Inovatorių slėnis“ įsikūręs gamtos ir kultūros paveldo apsuptyje. Kūrybiniams projektams įgyvendinti naudosimės MEDINO dirbtuvėmis, Basųjų Karmelitų Vienuolyno erdvėmis, o laisvalaikiui – teritorijoje esančiomis laužavietėmis, pavėsinėmis, tvenkiniu, sporto aikštynais, lauko treniruokliais.

-Stovyklos laikas: 2023 m. liepos 16  – 22 d.;

-Stovyklos vieta: „Inovatorių slėnis“, Mokyklos g. 10, Antalieptė, Zarasų r.;

-Stovyklos kaina:  išankstinė registracija 329,00 Eur. Po kovo 1 d.: 359 Eur.

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

-Sveikas ir pilnavertiškas maitinimas 3 kartus per dieną. Mūsų virtuvės šefė Meilė visuomet prisitaiko prie įvairiausių valgymo ypatumų – gamina ir vegetarišką, ir veganišką maistą.  Mus pasiekiantys produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, todėl maistas yra ne tik skanus, bet ir sveikas bei sezoniškas.

-Apgyvendinimas 4-6 vietų kambariuose su patalyne ir rankšluosčiu Basųjų Karmelitų Vienuolyne.

-Priemonės ir visa įranga kūrybinėms dirbtuvėms.

Į stovyklą atvykstama savarankiškai.

PROGRAMA

DALYVIO ATMINTINĖ

 STOVYKLOS VADOVAI

  • PAULINA Bradūnaitė – industrinio produkto dizainerė
  • LUKA Marcinkutė – kraštovaizdžio architektė
  • MAGDALENA Beliavska – architektė

 

REGISTARCIJA Į STOVYKLĄ!

 

Į stovyklą registruotis el. paštu info@inovatoriuslenis.lt 

Registruojantis laiške nurodyti dalyvio vardą, pavardę, gimimo metus, tėvų/globėjų kontaktinį telefoną. Užsiregistravusiems Kovo 1d atsiųsime sutartį, dalyvio atmintinę ir kitą reikalingą informaciją.

Į stovyklą priimame tik 30 dalyvių

Daugiau informacijos:  tel. +370 604 83856 

 

ATSISKAITYMAS

 

Už stovyklą sumokama bankiniu pavedimų į organizacijos sąskaitą

Gavėjas: VŠĮ „Inovatorių slėnis”

Banko sąskaita: LT377044090101602032

Pavedimo nurodymas: Stovyklos dalyvio mokestis už (Vardas, Pavardė)

 

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“