fbpx

Inovatorių slėnis

auginame lyderius

FUTBOLO STOVYKLA „WE ARE THE CHAMPIONS”

10-14 metų vaikams

,,We are the champions’’- neeilinė vaikų vasaros futbolo stovykla gamtos apsuptame Inovatorių slėnyje, Antalieptėje.  Kiekvieną stovyklos dieną leisime aktyviai, fiziškai išsikrausime treniruočių metu, o edukacinės bei kūrybinės veiklos suteiks vaikų dienoms reikalingo balanso. Laisvu nuo futbolo metu užsiimsime komandos formavimu, kūrybinėmis veiklomis, žaidimais, gamtos pažinimu.

Kokiems vaikams skirta stovykla? 

Laukiame visų lygių futbolo mylėtojų. Nesvarbu, ar vaikas jau lanko futbolo būrelį, ar spardo kamuolį kieme, svarbia komandos dalimi jausis kiekvienas! Vienintelis reikalavimas būsimam čempionui – turėti didelį norą žaisti futbolą ir tobulinti savo įgūdžius. Šioje stovykloje drovesni vaikai lengvai įsilies į kolektyvą ir susiras draugų, žaidimo emocijų sūkuryje ryšys su komandos draugais ir treneriais atsiras savaime. Jei esate mergaitės tėveliai, nedvejokite. Tai unikali proga įsitikinti, kad tokiame amžiuje mergaitės ir berniukai gali būti lygiaverčiai žaidėjai, o trenerės Liucijos pavyzdys įrodo, jog karjeros galimybės atviros visiems. Taip pat stovykloje laukiame vasarai iš užsienio grįžtančių vaikų. 

Įvairiapusis tobulėjimas ir čempioniškų savybių ugdymas yra vieni iš pirmųjų žingsnių į sėkmingos asmenybės formavimą. Tai bus nepamirštamas nuotykis, į kurį vaikai galės kasdien sugrįžti toliau žaisdami futbolą. Meilė šiam sportui ir atsidavimas komandiniam darbui išmokys vaikus džiaugtis ne tik rezultatais, bet ir procesu. Sportas – tik pagalbinė priemonė ugdyti sėkmingą žmogų. Stovyklos tikslas yra per komandinį sportą ir kitas edukacines veiklas padėti vaikams atskleisti savo individualumą ir talentą, patikėti ir pasitikėti savimi, ugdyti atkalkumą ir ryžtą. Ugdydami specifinius futbolo įgūdžius, treniruotėse taip mokysime žaidėjus disciplinos, koncentracijos ir komandinio darbo.

Ši vasaros stovykla išsiskiria savo dvikalbiškumu: treneris Tigran komunikuos su stovyklos dalyviais anglų kalba, todėl vaikai turės galimybę įgyti neįprastos patirties bendraujant užsienio kalba. Stovyklos bėgyje vaikai įsisavins pagrindinius futbolo terminus, susipažins su nurodymais anglų kalba. Instrukcijos visada bus teikiamos ir lietuviškai. Treniruotės vyksta natūralios žolės futbolo aikštėje šalia gyvenamosios vietos.

-Stovyklos laikas: birželio 27 d. – liepos 4 d.;
-Stovyklos vieta: “Inovatorių slėnis”, Žilėno g. 2, Antalieptė, Zarasų r.;
-Stovyklos kaina: 249,00 Eur. į stovyklos kainą įskaičiuota sveikas ir pilnavertiškas maitinimas 3 kartus per dieną, apgyvendinimas 3- 5 vietų kambariuose su patalyne ir rankšluosčiu istoriniame Antalietipetės basųjų karmelitų vienuolyne. Taip pat  -inventorius sportinėms veikloms, žygiams ir priemonės kūrybinėms dirbtuvėms.

Į stovyklą atvykstama savarankiškai.

 STOVYKLOS VADOVAI

  • LIUCIJA Vaitukaitytė  –profesionali futbolininkė, Lietuvos Moterų Nacionalinės futbolo rinktinės narė, žaidžianti Ispanijoje.
  • TIGRAN Grigoryan – profesionalus futbolininkas savanoris iš Armėnijos
  • MONIKA Rinkevičiūtė – vaikų neformalaus ugdymo specialistė

REGISTARCIJA Į STOVYKLĄ

 

Į stovyklą registruotis el. paštu info@inovatoriuslenis.lt 

Registruojantis laiške nurodyti dalyvio vardą, pavardę, gimimo metus, tėvų/globėjų kontaktinį telefoną. Su užsiregistravusiais dalyviais susiekiame per 3 d. d. 

Į stovyklą priimame iki  dalyvių. 

Daugiau informacijos:  tel. +370 604 83856 

 

ATSISKAITYMAS

 

Už stovyklą sumokama bankiniu pavedimų į organizacijos sąskaitą

Gavėjas: VŠĮ „Inovatorių slėnis”

Banko sąskaita: LT377044090101602032

Pavedimo nurodymas: Stovyklos dalyvio mokestis už (Vardas, Pavardė)

 

KONTAKTAI/CONTACTS

info@inovatoriuslenis.lt

+370 604 83856

 

 

REKVIZITAI

VšĮ „Inovatorių slėnis“

 

Mokyklos g.10, Antalieptė, Zarasų r.

Į. k. 304130193

AB SEB bankas

A/s LT24 7044 0600 0806 4440

KAIP MUS RASTI?

Mokyklos g. 10, Antalieptė, LT-32243 Zarasų r. Lithuania

   Copyright © 2018 VŠĮ „Inovatorių slėnis“